Baví nás pomáhať vám, aby ste sa cítili bezpečnejšie

realna_sebaobrana_kosice_tim

O nás

Naša snaha začať sa venovať systémom sebaobrany, vznikla po mnohoročných skúsenostiach našich inštruktorov v oblasti bojových umení aj ich použitia v skutočnom svete. Spolupracujeme s Blauer Tactical Systems Tonyho Blauera z USA s Urban Combatives Lee Morrisona,  RBSD Olomouc (Crazy Monkey Defense Program, Kapap, Krav Maga a ďalšie.)

Náš cieľ

V Reálnej sebaobrana Košice je našim cieľom v prvom rade zdravý pohyb a v súvislosti s ním naučiť vás brániť sa, vnímať potenciálne nebezpečie, vyhnúť sa mu ale keď už nie je iná možnosť bojovať ako o život.

Prečo si vybrať práve nás

Celú výuku zakladáme na prísne vedeckých a praktických poznatkoch konfrontovaných so skutočnými situáciami. Ponúkame vám maximálnu profesionalitu, výcvik sebaobrany na hranici možností, silovú a kondičnú prípravu s ohľadom na najnovšie poznatky. Neustále sa vzdelávame, hľadáme nové možnosti a snažíme sa novým poznatkom prispôsobovať naše tréningy a výcviky.

Náš tím

DSC_0325

Marek Polák

CEO Bezpečný prístav/Inštruktor sebaobrany S.P.E.A.R.
vedie pravidelné tréningy sebaobrany, streľby,  funkčnej a silovej prípravy a individuálne tréningy vedie semináre a workshopy (Príprava na zbrojný preukaz, Sebaobrana, Sebaobrana žien, Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou) Certifikovaný inštruktor sebaobrany II. triedy, záverečná práca na tému “Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou” Certifikovaný inštruktor S.P.E.A.R./Personal Defense Readiness Fundamentals Instructor v Blauer Tactical systemts Certifikovaný inštruktor Red Zone Threat Management Instructor - obrana proti nožu (Level 1) - Jerry Wetzel Absolvent kurzov: S.P.E.A.R. (Neil Wilson), Urban Combatives (Lee Morrison), Red Zone Threat Management (Jerry Wetzel), Izraelskej bojovej streľby (Basic, Advance, dlhá, krátka zbraň),  prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v taktickom prostredí - TECC, akreditovaného kurzu cvičiteľ sebaobrany II. triedy(záverečná práca "Sebaobrana krátkou guľovou zbraňou"), Kettlebel swing a TGU - Stará škola Slovensko (Radyactive) Bojovým umeniam a športom sa venuje viac ako 25 rokov
10

Fero Fecko

Inštruktor sebaobrany RBSD
vedie tréningy sebaobrany zamerané na box Inštruktor RBSD Olomouc vo výcviku Certifikovaný inštruktor - Red Zone Instructor - neozbrojený boj (Level 1) Bývalý príslušník bezpečnostných zložiek Absolvent kurzov Ubran Combatives - Lee Morrison, Izraelskej bojovej streľby (ICS), Basic, Advance, dlhá, krátka zbraň a kurzov prednemocničnej zdravotnej starostlivosti v taktickom prostredí - TECC Bojovým umeniam a športom sa venuje viac ako 25 rokov

Pomocní inštuktori a inštruktori vo výcviku

Náš tím sa stále rozvíja, vzdeláva a napreduje a preto máme ďalších nadšencov, ktorí nám pomáhajú

Natália

pdr_logo_web

Marián

realna_sebaobrana_kosice_logo_fillup

René

realna_sebaobrana_kosice_logo_fillup

Marek

realna_sebaobrana_kosice_logo_fillup

Dodo